ALGEBRA: Prijavi se na jedinstvenu konferenciju o digitalnom marketingu!

Autor: darko cek, 12. 3. 2015.

Od politike i gospodarstva, preko YouTubea do Data Scienca… Imaš li ili tek tražiš svoje mjesto pod suncem digitalnog marketinga, ne propusti jedinstvenu, BESPLATNU konferenciju Visokog učilišta Algebra „Od digitalnog marketinga do marketinga digitalne ere“, koja će se održati u Zagrebu 20. ožujka.

Upoznaj najnovija istraživanja, alate i trendove digitalnog marketinga na predavanjima najvećih hrvatskih digitalnih majstora, Google certificiranih trenera, voditelja marketinga najvećih hrvatskih tvrtki, Big Data stručnjaka poput dr. sc. Roberta Kopala, Andreje Hanžek, Zorana Vakule, dr. sc. Gorana Klepca, Marijane Prpić, Marka Hrnjaka  i brojnih drugih.

Što očekivati od digitalnog marketinga u bliskoj budućnosti, u kakvoj su korelaciji digitalni marketing, znanost o podacima (Data Science) te veliki podaci (Big Data), zašto mladi danas gotovo ne gledaju televiziju, kako predvidjeti rizik gubitaka korisnika putem analiza mreža… Saznaj odgovore na sva ova pitanja na jedinstvenoj konferenciji o digitalnom marketingu. Broj mjesta je ograničen.

Prijavi se ovdje

Copyright © 2015 Algebra Učilište, All rights reserved.
Ovu poruku primate jer ste prijavljeni na primanje newslettera Algebra grupe, učilišta Algebra ili Visoke škole za primijenjeno računarstvo.

Our mailing address is:
Algebra Učilište